20-03-2022 - Haarlems Allround en Sprint Kampioenschap - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
3.000
Aranka Keur DM 47.67 1.38.15 cr
Quinty Hogervorst DS 1.41.82 5.16.26
Marije van der Spek DA 43.39 1.27.18
Wouter van der Geer HN 1.18.38 4.25.57


19-03-2022 - Clubkampioenschappen STV Lekstreek 2022 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Kyenno Fredrikze HC 49.53 pr 1.39.67 pr


19-03-2022 - Nederlands Pupillen Toernooi 2022 - Kardinge (Groningen)
Naam Categorie
500
1.000
Luc Hogenboom HP 58.13 1.44.30
Tom de Louwere HP 48.96 1.39.19


19-03-2022 - Jan van Gennip Toernooi - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
100
100
300
300
500
Mara Vergeer DC 12.11 pr 46.64
Maud Moret DP 13.46 pr 34.14
Anna Meulmeester DP 14.09 pr 36.65 pr
Yfke Vreeken DP 13.92 pr 38.78
Tijn Elst HM 13.68 pr 43.28 pr
Thibaut Vos HC 11.59 pr 43.99
Siebe Holleman HP 13.79 13.37 pr 33.83 pr 34.18 pr
Stijn Vergeer HP 12.97 pr 33.11
Casper Meulmeester HP 20.63 pr 1.09.69 pr


19-03-2022 - Haarlems Allround en Sprint Kampioenschap - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
Aranka Keur DM 47.21 1.38.33
Quinty Hogervorst DS 51.65 2.32.97
Marije van der Spek DA 43.17 1.27.46
Wouter van der Geer HN 39.51 2.03.91
Job van Eek HB 45.83 1.35.87


16-03-2022 - De Zilveren Bal Junioren - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
100
100
100
Sterre van Schaik DB 11.25 11.23 11.38
Ward Dielissen HB 10.44 10.32 cr 10.34


16-03-2022 - De Zilveren Bal - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
100
Sterre van Schaik DB 11.39
Ward Dielissen HB 10.24 cr


13-03-2022 - NK Masters - De Westfries (Hoorn)
Naam Categorie
1.000
1.500
3.000
5.000
Aranka Keur DM 1.38.58 5.23.47 cr
Ronald de Graaf HM 2.10.87 cr 8.00.97 cr


13-03-2022 - IJskonijncup Finale - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
300
500
1.500
Maud Moret DP 33.69 57.00
Anna Meulmeester DP 38.22 pr 1.02.74 pr
Yfke Vreeken DP 38.65 pr 1.05.51 pr
Luc Hogenboom HP 31.12 pr 2.40.33 pr
Tom de Louwere HP 31.06 pr 2.30.82
Siebe Holleman HP 32.98 pr 2.52.73 pr
Stijn Vergeer HP 33.64 pr 53.63
Vincent Meulmeester HP 35.90 pr 57.16 pr


12-03-2022 - Nederlands Pupillentoernooi Pupillen C - IJsbaan Twente (Enschede)
Naam Categorie
300
500
Stijn Vergeer HP 32.08 pr 52.88


12-03-2022 - NK Masters - De Westfries (Hoorn)
Naam Categorie
500
1.500
3.000
Aranka Keur DM 47.07 cr 2.30.32
Ronald de Graaf HM 43.31 cr 4.35.61 cr


12-03-2022 - Bloksma Bokaal - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
10.000
Kees Heemskerk HS 15.17.77
Mark van der Hulst HS 14.41.94 pr
Wouter van der Geer HN 16.25.11 pr
Stan van der Hulst HN 15.22.59 pr
Tom Leltz HN 15.48.90 pr


11-03-2022 - IJskonijncup Finale - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
700
Luc Hogenboom HP 50.13 1.12.63 pr
Tom de Louwere HP 49.41 1.09.82 pr
Siebe Holleman HP 55.96 pr 1.19.58 pr


05-03-2022 - Trainingswedstrijd KNSB-, Topteams en Deelnemers WC-Finale - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Pien Hersman DA 39.57 1.21.29


03-03-2022 - World University Championships 2022 - Sheffield Olympic Skating Rink (Lake Placid)
Naam Categorie
1.500
Marije van der Spek DA 16.39.99 val


02-03-2022 - World University Championships 2022 - Sheffield Olympic Skating Rink (Lake Placid)
Naam Categorie
1.000
3.000
Marije van der Spek DA 1.31.91 4.59.35


27-02-2022 - IJskonijncup 10 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
300
500
700
Anna Meulmeester DP 39.16 pr 1.04.31 pr
Yfke Vreeken DP 38.74 pr 1.06.34 pr
Tom de Louwere HP 50.69 1.10.05 pr
Siebe Holleman HP 56.93 1.20.98
Max Barends HP 54.59 1.18.02
Stijn Vergeer HP 33.51 54.18
Vincent Meulmeester HP 36.68 1.00.06


27-02-2022 - Jun. C Klasse 1 t/m 4 en Krokus Sprintternooi Jun. B en Ouder - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Calvin van Klink HS 10.47 24.60 38.44
Wouter van der Geer HN 11.07 25.72 39.91
Niels Vlagsma HN 11.67 27.52 43.89


26-02-2022 - Schaatscircuit.nl - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
Stan Zirkzee HN 41.64 2.03.44
Duco Jansen HB 40.85 1.27.29 val
Kai-Arne Ottenhoff HC 44.48 2.16.49 pr


26-02-2022 - NK Supersprint / Pure Spint 2022 - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
100
100
300
300
500
Rianne Koot DN 11.96 28.83 45.64
Milou Butter DN 12.21 29.15 45.75
Pien Hersman DA 11.08 cr 25.84 pr 41.22
Sterre van Schaik DB 11.41 11.42 26.81 pr 26.70 pr
Laura Linssen DB 12.44 12.05 28.02 pr 28.53
Calvin van Klink HS 10.51 24.26 38.82
Ward Dielissen HB 10.48 10.35 cr 24.36 pr 24.16 cr


26-02-2022 - IJsbeercup Finale - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.500
Danique van Rooden DC 48.58 2.32.87
Mara Vergeer DC 46.65 2.30.22
Driek Tolk HC 45.34 2.19.89
Thibaut Vos HC 44.02 2.17.97
Floris Wender HC 49.29 pr 2.31.27 pr


26-02-2022 - Pup. Klasse 1-3, Jun. A - (Neo) Sen. Klasse 1-3, Masters Klasse 1-5 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Ronald de Graaf HM 4.45.97 cr
Wouter van der Geer HN 4.29.10


20-02-2022 - NK Junioren Sprint - Allround - Afstanden - IJsbaan Twente (Enschede)
Naam Categorie
500
1.000
Pien Hersman DA 40.44 1.32.82
Patricia Koot DB 41.59 1.23.97
Sterre van Schaik DB 41.55 pr 1.27.04
Ward Dielissen HB 166.39.99 1.28.10


20-02-2022 - Gewestelijke Pupillen A - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
Luc Hogenboom HP 47.89 1.39.89
Tom de Louwere HP 48.64 1.38.93


20-02-2022 - Clubkampioenschappen TG Bollenstreek - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
300
500
1.000
1.500
3.000
Miriam Duiker DM 59.14 pr 2.06.86 pr
Rosa-Li Buitenhek DM 55.31 pr 2.00.96
Lisbeth Kampscheur DM 1.00.81 pr 2.02.47 pr
Daphne Sikking DM 1.03.88 2.23.48
Sylvia Kok DM 1.00.21 2.03.48
Aranka Keur DM 48.47 2.23.92 cr
Auke Biemond DS 49.85 2.26.58 pr 5.32.04
Quinty Hogervorst DS 52.05 2.31.27 5.28.42
Iris Butter DN 53.01 1.51.72
Rianne Koot DN 46.43 2.18.36 pr 5.14.53
Milou Butter DN 45.14 2.20.79 5.20.66
Avery Heemskerk DA 47.84 2.37.00
Laura Linssen DB 44.69 2.20.76
Danique van Rooden DC 48.86 1.40.18
Imme Kok DC 56.22 pr 2.00.76
Juul Kampschreur DC 53.10 1.51.56
Mara Vergeer DC 45.30 pr 1.36.99
Martijn de Smit HM 53.75 pr 1.53.28 pr
Erik Meulmeester HM 50.99 pr 1.51.21 pr
Jan van Dijk HM 1.03.85 pr 166.39.99
Joep Mol HM 55.93 2.02.62
Tijn Elst HM 45.10 val 55.39
Jan Mol HM 51.94 pr 1.46.90 pr
Walter Boon HM 50.70 1.45.69
Klaas Tolk HM 52.05 pr 1.48.47 pr
Frans Biemond HM 4.58.42
Kees Leltz HM 56.71 1.55.66
Ruud Ansink HM 1.02.30 2.08.33 pr
Ronald de Graaf HM 43.45 cr 4.50.33 cr
Clement Torre HM 48.96 2.29.53 pr
Thomas de Mooy HS 40.13 2.02.83
Stan Zirkzee HN 42.41 2.06.14 4.36.67 pr
Jelle van Rijn HN 41.31 2.02.02 4.32.60
Remco Langemaire HN 40.53 2.03.87 4.32.50
Joost Blonk HA 43.78 2.20.54
Duco Jansen HB 42.31 2.10.55 pr 4.52.32
Jelmer Postmus HB 49.76 2.49.89 val
Rens Vergeer HB 40.77 2.04.45 4.37.22
Job van Eek HB 44.68 2.21.43 pr
Kyenno Fredrikze HC 50.31 1.43.49
Driek Tolk HC 44.77 pr 1.33.19
Kai-Arne Ottenhoff HC 44.12 pr 1.32.67
Thibaut Vos HC 43.03 pr 1.30.02
Floris Wender HC 49.43 pr 1.40.80 pr
Max Barends HP 33.52 pr 53.28 pr
Stijn Vergeer HP 33.34 pr 166.39.99


20-02-2022 - Recordwedstrijd Thialf - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.500
Wouter van der Geer HN 38.77 1.57.58 pr


19-02-2022 - NK Junioren Sprint - Allround - Afstanden - IJsbaan Twente (Enschede)
Naam Categorie
1.000
3.000
Marije van der Spek DA 4.47.02 pr
Pien Hersman DA 1.22.87
Patricia Koot DB 1.22.63 cr 4.29.54
Sterre van Schaik DB 1.23.52 pr
Ward Dielissen HB 1.15.39 pr


18-02-2022 - NK Junioren Sprint - Allround - Afstanden - IJsbaan Twente (Enschede)
Naam Categorie
500
1.500
Pien Hersman DA 166.39.99
Patricia Koot DB 41.40 cr 2.09.08 cr
Sterre van Schaik DB 41.97 2.13.28
Ward Dielissen HB 37.48


13-02-2022 - IJskonijncup 9 / IJsbeercup 8 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
300
Mara Vergeer DC 29.98
Maud Moret DP 35.22
Anna Meulmeester DP 39.75
Yfke Vreeken DP 38.96
Driek Tolk HC 28.78
Thibaut Vos HC 28.32
Floris Wender HC 31.77
Luc Hogenboom HP 31.98
Tom de Louwere HP 34.00
Siebe Holleman HP 35.19
Max Barends HP 34.93
Stijn Vergeer HP 33.98
Vincent Meulmeester HP 36.50


13-02-2022 - Kennemercup 10 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
3.000
Quinty Hogervorst DS 52.53 2.38.89
Nikita Fredrikze DN 5.15.01 pr
Milou Butter DN 48.35 5.33.91 pr
Duco Jansen HB 42.52 2.21.33
Ward Dielissen HB 38.60 1.18.57
Driek Tolk HC 5.04.28 pr


13-02-2022 - Holland Cup / Rabobank 5 - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
5.000
Yves Vergeer HN 6.36.90


12-02-2022 - Holland Cup / Rabobank 5 - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
500
1.500
Pien Hersman DA 40.13
Yves Vergeer HN 1.50.30


12-02-2022 - Kees Jongert Bokaal 2022 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
3.000
Aranka Keur DM 49.21 2.40.93
Milou Butter DN 46.33 2.30.17
Sterre van Schaik DB 43.15 1.29.16
Laura Linssen DB 45.30 1.36.48
Mara Vergeer DC 48.00 pr 1.40.40
Anna Meulmeester DP 1.04.70 pr 2.15.04 pr
Ronald de Graaf HM 46.10 2.15.72 cr
Calvin van Klink HS 1.18.20
Stan Zirkzee HN 4.33.39
Wouter van der Geer HN 40.90 2.07.13
Remco Langemaire HN 41.12 2.08.09
Ward Dielissen HB 38.83 2.06.27
Rens Vergeer HB 41.53 2.12.89
Thibaut Vos HC 44.37 pr 1.32.59
Tom de Louwere HP 50.77 pr 1.43.35 pr


06-02-2022 - NSSV Talentendag / Kwali?catie NK Allround Junioren C - De Vechtsebanen (Utrecht)
Naam Categorie
500
1.500
Danique van Rooden DC 51.38 2.40.14
Mara Vergeer DC 48.36 2.36.47


06-02-2022 - Pup Kl 1 en 2, Jun C Kl 1 en 2, Jun B - Senioren klasse 1 - 3 en alle masters + Gastrijders - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
3.000
Julia Jongerbloed DN 51.42 1.43.92
Marije van der Spek DA 43.47 1.50.56 val
Patricia Koot DB 4.34.24
Sterre van Schaik DB 42.83 1.26.89
Ronald de Graaf HM 44.84 cr 1.26.90 cr
Calvin van Klink HS 38.34 1.16.75
Wouter van der Geer HN 39.65 1.20.55
Niels Vlagsma HN 44.11 1.31.75


05-02-2022 - Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
3.000
Okke Mouwen HA 38.08 pr 3.58.39 pr


30-01-2022 - Landelijke Selectie NK 3000m Junioren A/B - Ireen Wüst IJsbaan (Tilburg)
Naam Categorie
3.000
Pien Hersman DA 4.53.70
Sterre van Schaik DB 4.59.63


30-01-2022 - IJskonijncup 7 / IJsbeercup 6 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
700
1.500
Mara Vergeer DC 2.28.89
Maud Moret DP 1.22.04
Anna Meulmeester DP 1.33.48
Yfke Vreeken DP 1.37.04
Stefanie Koot DP 2.39.46
Thibaut Vos HC 2.18.24
Luc Hogenboom HP 2.47.02 pr
Siebe Holleman HP 3.00.98 pr
Max Barends HP 2.57.26 pr
Stijn Vergeer HP 1.16.80 pr
Vincent Meulmeester HP 1.25.89 pr


30-01-2022 - Kennemercup 9 / IJsbeercup 6 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
1.500
3.000
Aranka Keur DM 49.36 1.40.52
Quinty Hogervorst DS 52.77 1.42.88
Nikita Fredrikze DN 49.54 166.39.99 val
Rianne Koot DN 46.44 2.25.24
Milou Butter DN 45.61 1.33.01
Sascha Corbijn van Willenswaard DB 52.03
Danique van Rooden DC 1.28.42
Stan Zirkzee HN 43.02 4.34.31
Tom Leltz HN 40.33 4.23.69
Duco Jansen HB 41.91 pr 1.26.07 pr
Job van Eek HB 46.22 2.30.82
Driek Tolk HC 2.17.93 2.22.76 pr


30-01-2022 - Pupillen 2 t/m 4 en Junioren C Klasse 3 t/m 5 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Kyenno Fredrikze HC 49.79 pr 1.41.42 pr


29-01-2022 - Landelijke Selectie NK Sprint Junioren A/B - Kunstijsbaan Breda (Breda)
Naam Categorie
500
1.000
Marije van der Spek DA 1.00.31 val 1.27.47
Pien Hersman DA 40.41 1.24.16
Patricia Koot DB 42.01 1.23.25 cr


29-01-2022 - Jun. C Klasse 1 en 2, Jun. B en A, (Neo) Sen. en Masters Klasse 1 t/m 3 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Calvin van Klink HS 10.42 24.20 cr 38.35


23-01-2022 - Clubwedstrijd 2 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Patricia Koot DB 42.27 1.25.16
Ronald de Graaf HM 45.29 cr 1.29.51 cr
Kyenno Fredrikze HC 50.03 pr 1.42.38 pr


23-01-2022 - Daikin NK Sprint - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Pien Hersman DA 39.81 1.21.66


23-01-2022 - Clubwedstrijd - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Patricia Koot DB 42.27 1.25.16
Kyenno Fredrikze HC 50.03 pr 1.42.38 pr


22-01-2022 - Daikin NK Sprint - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Pien Hersman DA 39.44 cr 1.20.65


16-01-2022 - Jeugdwedstrijd - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
700
1.000
Anna Meulmeester DP 1.04.60 1.34.77
Yfke Vreeken DP 1.08.77 1.41.87
Tom de Louwere HP 52.07 1.47.48
Siebe Holleman HP 58.07 2.02.97
Max Barends HP 59.80 2.26.00 val
Stijn Vergeer HP 52.87 1.35.41 val
Vincent Meulmeester HP 1.11.24 val 1.27.18


16-01-2022 - Frillensee Cup - Eisstadion Inzell (Inzell)
Naam Categorie
500
1.500
Calvin van Klink HS 37.57 1.56.11 pr


15-01-2022 - Frillensee Cup - Eisstadion Inzell (Inzell)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HS 37.49 1.14.48


15-01-2022 - Jeugdwedstrijd - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.500
Sterre van Schaik DB 44.65 2.22.18
Laura Linssen DB 47.00 2.36.67
Danique van Rooden DC 50.03 2.34.92
Juul Kampschreur DC 55.65 3.03.32
Mara Vergeer DC 49.10 2.33.83
Stefanie Koot DP 51.58 2.48.29
Duco Jansen HB 42.57 2.17.07
Ward Dielissen HB 38.99
Jelmer Postmus HB 55.20 2.52.76
Job van Eek HB 47.03 2.33.67
Driek Tolk HC 46.94 2.25.33
Kai-Arne Ottenhoff HC 47.82 2.26.90
Thibaut Vos HC 44.80 2.22.33
Floris Wender HC 50.58 2.37.03


15-01-2022 - Trainingswedstrijd Topteams en Deelnemers NKS/NKAR - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
300
500
Pien Hersman DA 25.47 cr 39.47 cr


09-01-2022 - Nederlands Kampioenschap Junioren A Allround / Afstanden - Kardinge (Groningen)
Naam Categorie
1.000
3.000
Pien Hersman DA 1.22.93 4.55.31


08-01-2022 - Nederlands Kampioenschap Junioren A Allround / Afstanden - Kardinge (Groningen)
Naam Categorie
500
1.500
Pien Hersman DA 41.24 2.13.62


30-12-2021 - Olympisch Kwalificatietoernooi - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
1.500
Yves Vergeer HN 1.47.57


30-12-2021 - Internationaler Weihnachtssprint - Eisstadion Inzell (Inzell)
Naam Categorie
500
1.500
Calvin van Klink HS 37.52 1.56.41 pr


28-12-2021 - Olympisch Kwalificatietoernooi - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
10.000
Yves Vergeer HN 13.53.35 cr


28-12-2021 - Lekstreek Jeugd sprintwedstrijd - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Kyenno Fredrikze HC 12.87 pr 32.42 pr 51.24


26-12-2021 - Olympisch Kwalificatietoernooi - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
5.000
Yves Vergeer HN 6.32.82


20-12-2021 - Trainingswedstrijd Topteams en Deelnemers OKT - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
1.000
Yves Vergeer HN 1.11.36 cr


12-12-2021 - Holland Cup / Rabobank 3 - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
5.000
Yves Vergeer HN 6.43.92


11-12-2021 - Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.500
Patricia Koot DB 41.70 2.09.93 cr
Ward Dielissen HB 37.14 cr 4.18.50


11-12-2021 - Holland Cup / Rabobank 3 - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
500
1.500
Marije van der Spek DA 2.12.87
Pien Hersman DA 41.07
Yves Vergeer HN 1.50.89


05-12-2021 - Pupillen Klasse 4, 5 en 6 en Junioren C klasse 4 en 5 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Patricia Koot DB 43.84 1.27.43


05-12-2021 - Landelijke selectie NK Junioren Allround A/B - De Scheg (Deventer)
Naam Categorie
3.000
Marije van der Spek DA 4.53.35
Pien Hersman DA 4.55.22
Sterre van Schaik DB 4.58.02
Rens Vergeer HB 4.31.57


04-12-2021 - Landelijke selectie NK Junioren Allround A/B - De Scheg (Deventer)
Naam Categorie
500
1.500
Marije van der Spek DA 43.31 2.14.63
Pien Hersman DA 41.04 2.13.84
Sterre van Schaik DB 42.20 2.18.15
Laura Linssen DB 44.85 2.25.50
Rens Vergeer HB 40.31 2.07.96


27-11-2021 - Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
1.000
Pien Hersman DA 1.20.44 cr


26-11-2021 - Schaatscircuit.nl - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HS 37.62 1.14.09


21-11-2021 - Holland Cup - Rabobank 2h / Eindhoven Trofee - IJsbaan Eindhoven (Eindhoven)
Naam Categorie
1.500
3.000
Yves Vergeer HN 1.50.62 3.53.08


21-11-2021 - Recordwedstrijd Thialf - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HS 37.77 1.14.07 pr


21-11-2021 - Klasse 2 en 3 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Wouter van der Geer HN 39.75 2.01.69


21-11-2021 - Selectie / YF / Gastrijders - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Remco Langemaire HN 40.03 2.04.81


20-11-2021 - PR wedstrijd Nova Zembla Heerenveen - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
Marije van der Spek DA 41.72 pr 2.08.59 pr
Sterre van Schaik DB 41.76 pr 2.11.42 pr
Laura Linssen DB 43.56 pr 2.16.00 pr
Sascha Corbijn van Willenswaard DB 50.09 pr 1.41.23 pr
Danique van Rooden DC 47.67 pr 2.25.21 pr
Mara Vergeer DC 45.37 pr 2.22.53 pr
Ward Dielissen HB 37.28 cr 1.56.30 pr
Rens Vergeer HB 40.12 2.02.75 pr
Job van Eek HB 44.68 pr 2.23.72 pr
Driek Tolk HC 45.34 pr 166.39.99 val
Luc Hogenboom HP 50.67 pr 1.44.04 pr
Stijn Vergeer HP 52.38 pr


20-11-2021 - Holland Cup - Rabobank 2h / Eindhoven Trofee - IJsbaan Eindhoven (Eindhoven)
Naam Categorie
500
5.000
Yves Vergeer HN 37.82 6.41.21


20-11-2021 - Gewestelijke Puntenwedstrijd Jun. C (2e) - De Vechtsebanen (Utrecht)
Naam Categorie
500
1.500
Stefanie Koot DP 49.48 2.39.08 pr
Thibaut Vos HC 44.48 2.18.06


14-11-2021 - Landelijke Selectiewedstrijd 3000m Junioren B - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Sterre van Schaik DB 4.52.91 pr
Ward Dielissen HB 4.25.18 pr


14-11-2021 - IJsbeercup 5 / Kennemercup 7 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
300
500
700
1.500
3.000
Aranka Keur DM 29.67 1.05.80 cr
Milou Butter DN 28.60 1.02.96 cr
Marije van der Spek DA 27.59 cr 58.99 cr
Pien Hersman DA 4.59.11 val
Sascha Corbijn van Willenswaard DB 51.57 pr 2.45.05 pr
Danique van Rooden DC 29.49 pr 1.06.53 pr
Mara Vergeer DC 29.88 pr 1.06.62 pr
Stefanie Koot DP 31.33 pr 1.08.86 pr
Stan Zirkzee HN 27.32 pr 58.55 pr
Wouter van der Geer HN 25.50 pr 54.25 cr
Jelle van Rijn HN 26.21 pr 55.00 pr
Duco Jansen HB 26.67 pr 58.11 cr
Job van Eek HB 47.27 pr 2.31.46 pr
Driek Tolk HC 29.52 pr 1.03.27 pr
Thibaut Vos HC 28.18 pr 1.01.98 pr
Floris Wender HC 32.05 pr 1.09.79 pr


14-11-2021 - IJskonijncup 5 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
100
500
700
Anna Meulmeester DP 14.77 pr 1.32.85 pr
Yfke Vreeken DP 15.10 pr 1.09.24
Luc Hogenboom HP 12.82 1.15.05 pr
Tom de Louwere HP 12.96 1.10.68 pr
Siebe Holleman HP 13.44 pr 1.19.21 pr
Stijn Vergeer HP 13.78 pr 1.18.09 pr
Vincent Meulmeester HP 14.07 pr 59.69


14-11-2021 - Recordwedstrijd Thialf - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HS 37.62 1.15.07


14-11-2021 - Baancompetitie Junioren C - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Kyenno Fredrikze HC 50.41 1.45.39 pr


13-11-2021 - Residentiecup / Selectie NK Allround en JWC1 en JWC2 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Pien Hersman DA 41.35
Sterre van Schaik DB 42.39 pr 2.15.58
Ward Dielissen HB 37.76 cr 1.58.31


13-11-2021 - Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
Yves Vergeer HN 37.46


07-11-2021 - Baancompetitie (Neo)Senioren en Masters - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HS 38.40 1.16.53
Wouter van der Geer HN 39.56 1.19.39


07-11-2021 - Kennemercup 6 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
500
1.000
1.500
3.000
Aranka Keur DM 47.89 1.38.46
Quinty Hogervorst DS 53.95 2.40.14
Laura Linssen DB 5.09.89
Sascha Corbijn van Willenswaard DB 53.07 1.53.14
Stan Zirkzee HN 42.95 4.35.45
Jelle van Rijn HN 40.31 2.03.55
Duco Jansen HB 42.10 41.92 pr
Job van Eek HB 47.91 2.38.54


06-11-2021 - STG Ter Aar Trofee - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
Milou Butter DN 45.12 2.22.09
Marije van der Spek DA 42.87 2.13.63 pr
Danique van Rooden DC 47.98 pr 1.37.24
Mara Vergeer DC 47.80 1.38.69
Clement Torre HM 50.39 cr 2.34.43 cr
Wouter van der Geer HN 39.71 2.04.50
Rens Vergeer HB 40.70 2.08.74
Job van Eek HB 45.50 pr 2.31.05 pr
Kai-Arne Ottenhoff HC 45.14 pr 1.30.18 pr


06-11-2021 - Gewestelijke Pupillen A Wedstrijd - Jaap Eden (Amsterdam)
Naam Categorie
100
100
300
300
Luc Hogenboom HP 12.71 12.81 33.94 34.14
Tom de Louwere HP 12.54 13.17 34.27 33.36
Siebe Holleman HP 13.61


06-11-2021 - Sprint League 1 Pure Sprint - IJsbaan Twente (Enschede)
Naam Categorie
100
300
500
Sterre van Schaik DB 11.28 26.90 42.98


31-10-2021 - Selectie en YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Remco Langemaire HN 40.14 2.05.48


31-10-2021 - IJskonijncup 4 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
300
500
Renske Kranenburg DP 39.65 pr 1.07.04
Anna Meulmeester DP 40.41 pr 1.08.90
Yfke Vreeken DP 42.43 1.07.59 pr
Luc Hogenboom HP 32.75 pr 54.14 pr
Tom de Louwere HP 31.83 pr 50.80 pr
Siebe Holleman HP 34.89 pr 56.90 pr
Stijn Vergeer HP 44.68 55.63
Vincent Meulmeester HP 38.50 pr 1.01.91 pr


30-10-2021 - Daikin NK Afstanden 2022 - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
500
1.500
Pien Hersman DA 40.39 39.85 cr
Yves Vergeer HN 1.47.25 cr


30-10-2021 - Kennemercup 5 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
100
100
300
300
Aranka Keur DM 12.46 cr 12.50 29.63 cr 30.02
Rianne Koot DN 12.31 12.08 pr 28.78 pr 28.79
Milou Butter DN 12.21 pr 12.25 28.67 28.63 pr
Avery Heemskerk DA 12.84 13.23 30.95 30.90
Laura Linssen DB 11.99 11.93 28.17 pr 28.11 pr
Stan Zirkzee HN 11.54 pr 11.60 26.90 pr 26.97
Job van Eek HB 11.99 pr 11.97 pr 29.15 pr 29.21


30-10-2021 - Gewestelijke Puntenwedstrijd - Jun. C - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
500
1.000
Mara Vergeer DC 47.30 1.36.81
Stefanie Koot DP 48.41 pr 1.40.15 pr
Driek Tolk HC 45.62 pr 1.30.43 pr


29-10-2021 - Daikin NK Afstanden 2022 - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
5.000
Yves Vergeer HN 6.28.42 cr


24-10-2021 - Elfstedenhal Open PR Wedstrijd Pup. B e.o. - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
500
3.000
Marije van der Spek DA 43.09 4.55.49
Sterre van Schaik DB 42.50 4.53.89 pr
Laura Linssen DB 5.08.28 pr
Ward Dielissen HB 37.77 cr 4.26.91 pr
Rens Vergeer HB 39.81 pr 4.21.90 pr


23-10-2021 - IJsbeercup 4 & Kennemercup 4 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.500
Aranka Keur DM 47.79 2.34.12 cr
Quinty Hogervorst DS 53.17 2.37.08
Rianne Koot DN 46.38 2.26.85
Milou Butter DN 45.18 2.23.35
Danique van Rooden DC 49.43 2.34.28 pr
Mara Vergeer DC 48.78 2.33.43 pr
Stefanie Koot DP 50.10 2.43.94 pr
Job van Eek HB 47.72 2.33.99 pr
Floris Wender HC 50.16 pr 2.33.65 pr


23-10-2021 - Trainingswedstrijd NK-Deelnemers - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
1.500
Yves Vergeer HN 16.39.99 val


23-10-2021 - AMLW Selecties - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
500
1.500
Marije van der Spek DA 43.04 2.15.50
Sterre van Schaik DB 42.49 pr 2.13.20 pr
Laura Linssen DB 44.24 2.20.69 pr
Nymphe Visser DC 1.58.17 pr
Ward Dielissen HB 166.39.99 val
Rens Vergeer HB 39.99 pr 2.04.63 pr


23-10-2021 - Schaatscircuit.nl - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.500
Thibaut Vos HC 43.52 pr 2.16.13


19-10-2021 - STV Lekstreek wedstrijd - Eisstadion Inzell (Inzell)
Naam Categorie
100
500
1.000
Mara Vergeer DC 45.64 pr 1.31.74 pr
Kyenno Fredrikze HC 50.37 pr 1.36.42 pr
Stijn Vergeer HP 13.62 pr 53.19 pr


17-10-2021 - IJskonijncup 2 & IJsbeercup 3 - IJsbaan Haarlem (Haarlem)
Naam Categorie
100
100
300
300
Danique van Rooden DC 12.52 pr 14.02 30.44 pr 31.87
Renske Kranenburg DP 14.81 pr 15.09 pr 40.41 40.91 pr
Anna Meulmeester DP 15.30 14.97 pr 42.48 pr 42.77
Yfke Vreeken DP 15.22 pr 15.76 41.12 41.80
Driek Tolk HC 12.50 12.44 pr 30.15 29.66 pr
Thibaut Vos HC 12.01 11.80 pr 28.01 27.74 pr
Luc Hogenboom HP 13.50 pr 13.18 pr 33.62 pr 33.08 pr
Tom de Louwere HP 13.13 pr 13.37 32.09 pr 32.50
Siebe Holleman HP 14.42 13.94 36.25 37.33 pr
Vincent Meulmeester HP 22.95 val 14.69 38.99 pr 39.90 pr