01-03-2020 - Open Haarlemse Kampioenschappen - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
1.000
3.000
Aranka Keur DS 1.37.24 pr 5.30.57 pr


01-03-2020 - Krokus Sprint Toernooi - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Rianne Koot DA 12.20 29.10 45.82
Avery Heemskerk DB 12.31 29.69 46.99
Wouter van der Geer HN 10.91 25.60 40.23


29-02-2020 - Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HN 37.36 1.16.32


29-02-2020 - 5000m Jun. B en Ouder / Pupillen Klasse 2 en 3 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
5.000
Stefanie Koot DP 53.03 1.53.48
Ronald de Graaf HM 44.24 7.57.79


29-02-2020 - Open Haarlemse Kampioenschappen - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.500
Aranka Keur DS 46.71 pr 2.27.10 pr


29-02-2020 - Vikingrace 2020 - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.500
Patricia Koot DC 41.44 cr 2.08.06


28-02-2020 - Vikingrace 2020 - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Patricia Koot DC 42.79 1.21.83 cr


23-02-2020 - Finale baancompetitie Junioren A en Neo Senioren - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Rianne Koot DA 45.95 2.22.38
Wouter van der Geer HN 40.71 2.09.11


23-02-2020 - Warmondse Kampioenschappen 2020 - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
300
500
1.000
1.500
3.000
Sylvia Kok DM 59.75 2.01.43
Romy Bakker DN 46.26 2.36.67 5.44.92
Rianne Koot DA 5.19.44
Avery Heemskerk DB 48.19 2.47.31 5.54.67
Sietske Geerars DB 1.09.95 pr 2.26.15 pr
Iris Rijnsburger DC 57.83 pr 2.04.65
Imme Kok DP 38.68 1.00.14
Nikita Westerhoven DP 43.31 pr 1.09.15 pr
Stefanie Koot DP 33.69 54.37
Ruud Ansink HM 59.97 pr 2.06.35
Jan Randsdorp HM 1.02.68 pr 2.03.99 pr
Ronald de Graaf HM 44.12 2.17.38 4.52.01
Martijn Ketz HM 48.10 1.36.73
Jasper van Baarsen HS 55.05 pr 1.50.43 pr
Walter Boon HS 51.96 1.49.29
Kees Heemskerk HS 40.06 2.01.08 4.13.95
Niels Vlagsma HN 43.93 2.27.48
Joost Blonk HB 44.55 2.31.15 5.18.41
Roel Vlagsma HB 52.17 2.55.29
Luka Fredrikze HB 45.11 2.33.65
Jelmer Postmus HC 1.16.81 2.23.87
Kyenno Fredrikze HP 36.16 57.31
Kevin Buitelaar HP 41.79 pr 1.11.20 pr
Luc Hogenboom HP 40.24 pr 1.03.26 pr
Max Barends HP 46.16 pr 1.15.29 pr


22-02-2020 - Kennemercup 16 Finale - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.500
Aranka Keur DS 48.63 2.36.64


22-02-2020 - N.K. Supersprint 2020 - Jaap Eden (Amsterdam)
Naam Categorie
100
100
300
300
Patricia Koot DC 11.72 11.70 28.73 28.59
Okke Mouwen HB 10.80 10.51 cr 25.54 25.72


22-02-2020 - International Race - Eisstadion Inzell (Inzell)
Naam Categorie
500
1.500
Calvin van Klink HN 37.87 1.57.49 pr


22-02-2020 - Finale baancompetitie Junioren B - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Avery Heemskerk DB 48.03 2.39.28


22-02-2020 - ISU World Junior Speed Skating Championships - Arena Lodowa (Tomaszów Mazowiecki )
Naam Categorie
5.000
Yves Vergeer HA 6.39.58 cr


21-02-2020 - International Race - Eisstadion Inzell (Inzell)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HN 37.44 1.15.05 pr


16-02-2020 - Districts Kampioenschappen Sassenheim KNSB - De Westfries (Hoorn)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
Rianne Koot DA 46.29 2.32.98
Avery Heemskerk DB 47.87 2.48.22
Stefanie Koot DP 53.65 1.51.62
Joost Blonk HB 44.52
Kyenno Fredrikze HP 54.38 pr 1.54.81 pr


16-02-2020 - Kennemercup 15 - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
Aranka Keur DS 47.51 1.38.15 pr


16-02-2020 - Nederlands Kampioenschap Masters 2020 - De Vechtsebanen (Utrecht)
Naam Categorie
1.500
5.000
Ronald de Graaf HM 2.16.44 8.11.87


16-02-2020 - Recordwedstrijd Thialf - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HN 1.15.71
Wouter van der Geer HN 39.39 pr 1.18.03 pr


16-02-2020 - Selectie / YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Okke Mouwen HB 10.63 cr 25.19 pr 39.49


15-02-2020 - Nederlands Kampioenschap Masters 2020 - De Vechtsebanen (Utrecht)
Naam Categorie
500
3.000
Ronald de Graaf HM 44.38 4.33.74


15-02-2020 - Schaatscircuit.nl - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.500
Remco Langemaire HA 38.53 1.59.05


15-02-2020 - ISU Junior World Cup #3 - Minsk Arena (Minsk)
Naam Categorie
3.000
Yves Vergeer HA 3.53.64


09-02-2020 - Jun. B t/m Masters Klasse 1 t/m 4 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie


08-02-2020 - Rabo Holland Cup 5 - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
500
Calvin van Klink HN 38.06


02-02-2020 - N.K. Junioren Allround & Afstanden - IJsbaan Twente (Enschede)
Naam Categorie
1.000
5.000
Yves Vergeer HA 1.14.39 6.46.92
Okke Mouwen HB 1.16.16 pr


02-02-2020 - Kennemercup 14 - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
3.000
Aranka Keur DS 5.34.64


02-02-2020 - Baancompetitie Jun. A en (Neo)Senioren - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Rianne Koot DA 5.11.97 pr
Wouter van der Geer HN 4.44.63


02-02-2020 - Selectie en YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
1.500
Calvin van Klink HN 10.54 24.57 38.67
Remco Langemaire HA 39.47 2.03.99


01-02-2020 - N.K. Junioren Allround & Afstanden - IJsbaan Twente (Enschede)
Naam Categorie
500
1.500
Patricia Koot DC 41.94 2.07.81
Yves Vergeer HA 38.09 1.53.52
Okke Mouwen HB 38.82 pr 1.58.35 pr


26-01-2020 - Baancompetitie Pupillen - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Kyenno Fredrikze HP 14.26 35.65 57.62


26-01-2020 - KPN NK Allround 2020 - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
1.500
Yves Vergeer HA 1.51.95 pr


26-01-2020 - Sprint - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Avery Heemskerk DB 12.57 30.27 48.47
Niels Vlagsma HN 11.65 27.92 44.04


26-01-2020 - Selectie en YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Patricia Koot DC 42.95 1.25.80
Okke Mouwen HB 39.02 pr 1.17.39 pr


25-01-2020 - HCA-4 Interclub - Jaap Eden (Amsterdam)
Naam Categorie
500
1.000
Rianne Koot DA 47.60 1.37.96


25-01-2020 - Nederlands Pupillen Toernooi 2020 - Kardinge (Groningen)
Naam Categorie
500
700
Stefanie Koot DP 52.97 1.13.54 pr


25-01-2020 - Baancompetitie Jun B - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Avery Heemskerk DB 5.52.55


25-01-2020 - KPN NK Allround 2020 - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
5.000
Yves Vergeer HA 37.69 6.43.53


19-01-2020 - Landelijke Selectie NK Allround Junioren A en B - Ireen Wüst IJsbaan (Tilburg)
Naam Categorie
3.000
Remco Langemaire HA 4.23.48


19-01-2020 - Selectie + YF en Pupillen klasse 2 en 3 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
Patricia Koot DC 43.40 1.26.46
Stefanie Koot DP 2.48.69 pr
Okke Mouwen HB 39.58 pr 1.18.11
Kyenno Fredrikze HP 2.56.22 pr


19-01-2020 - Baancompetitie Jun A en (Neo)Sen + klasse 2-3 Jun B en Masters - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
Rianne Koot DA 45.76 1.33.83
Ronald de Graaf HM 45.10 2.14.51


19-01-2020 - Recordwedstrijd Thialf - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Wouter van der Geer HN 39.93 pr 1.19.14 pr


18-01-2020 - Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams en Deelnemers NK Allround/Sprint - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Yves Vergeer HA 38.34 1.14.76


18-01-2020 - Landelijke Selectie NK Allround Junioren A en B - Ireen Wüst IJsbaan (Tilburg)
Naam Categorie
500
1.500
Remco Langemaire HA 39.36 2.00.85


12-01-2020 - Selectie en YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Okke Mouwen HB 39.67 1.59.95 pr


12-01-2020 - ZHK Pupillen - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
500
Stefanie Koot DP 55.36 55.79


12-01-2020 - Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal - Kardinge (Groningen)
Naam Categorie
1.500
10.000
Yves Vergeer HA 1.55.30 14.19.85 cr


12-01-2020 - Rabo Holland Cup 4 / Utrecht City Bokaal - De Vechtsebanen (Utrecht)
Naam Categorie
500
Calvin van Klink HN 40.11


11-01-2020 - Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal - Kardinge (Groningen)
Naam Categorie
500
5.000
Yves Vergeer HA 38.82 6.50.87


11-01-2020 - Baanwedstrijd Pupillen t/m Masters - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
700
Aranka Keur DS 48.48 1.06.34 pr


11-01-2020 - Baancompetitie Jun B en Masters + 3K - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
3.000
Rianne Koot DA 5.37.58
Avery Heemskerk DB 48.02 1.42.56


11-01-2020 - Rabo Holland Cup 4 / Utrecht City Bokaal - De Vechtsebanen (Utrecht)
Naam Categorie
500
1.000
Calvin van Klink HN 38.54 1.20.10


05-01-2020 - Kennemercup 12 - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
3.000
Aranka Keur DS 47.49 pr 5.34.22 pr


05-01-2020 - Regioselectiewedstrijd ZW Jun. B - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Okke Mouwen HB 4.10.36 pr


04-01-2020 - Schaatscircuit.nl - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
100
300
Patricia Koot DC 11.86 27.89


04-01-2020 - Regioselectiewedstrijd ZW Jun. B - Kunstijsbaan Breda (Breda)
Naam Categorie
500
1.500
Okke Mouwen HB 39.75 2.00.60


04-01-2020 - Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.500
Remco Langemaire HA 39.07 1.58.24


29-12-2019 - Selectie en YF + Jun C en Pup Klasse 2 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
Stefanie Koot DP 54.56 1.53.64
Wouter van der Geer HN 40.82 1.22.25
Remco Langemaire HA 39.31 2.01.34


29-12-2019 - 500/1000 - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Rianne Koot DA 46.98 1.35.33


28-12-2019 - Oliebollentoernooi - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
1.500
3.000
Aranka Keur DS 48.10 1.39.10 2.36.75 5.41.37 pr


22-12-2019 - Elfstedenhal PR Wedstrijd - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
500
1.500
Ronald de Graaf HM 43.96 2.09.59


22-12-2019 - ZHK Junioren A/B - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Nikita Fredrikze DA 5.24.75 pr
Avery Heemskerk DB 5.41.02 pr
Tom Leltz HA 4.19.04
Joost Blonk HB 4.57.05 pr
Luka Fredrikze HB 5.03.16 pr


22-12-2019 - Pupillen en Junioren C - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Kyenno Fredrikze HP 14.06 35.05 56.55


22-12-2019 - Country Match GER-NED-NOR - Eisstadion Inzell (Inzell)
Naam Categorie
500
1.500
Patricia Koot DC 41.71 cr 2.06.90 cr


21-12-2019 - ZHK Junioren A/B - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Nikita Fredrikze DA 49.59 2.33.42
Rianne Koot DA 46.34 2.31.83
Avery Heemskerk DB 48.28 2.38.47
Tom Leltz HA 40.65 2.07.67
Joost Blonk HB 43.30 2.17.19
Okke Mouwen HB 39.80 2.00.40
Luka Fredrikze HB 43.49 2.16.90


21-12-2019 - Country Match GER-NED-NOR - Eisstadion Inzell (Inzell)
Naam Categorie
500
1.000
Patricia Koot DC 42.00 cr 1.22.36 cr


21-12-2019 - 6e Baanwedstrijd - Kwintus Nova (Dronten)
Naam Categorie
500
1.000
Ronald de Graaf HM 44.73 1.28.42


16-12-2019 - Gewestelijke Wedstrijd A-Jun. en Ouder - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
Yves Vergeer HA 38.30


15-12-2019 - Kennemercup 9 - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.000
Aranka Keur DS 48.05 1.41.65


15-12-2019 - NK Sprint 2020 Junioren A/B - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
500
1.000
Remco Langemaire HA 38.18 pr 1.16.49


15-12-2019 - NK Lange afstanden 2020 Junioren A/B - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
5.000
Yves Vergeer HA 6.48.14


15-12-2019 - ZHK (Neo)Sen-Masters - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Wouter van der Geer HN 4.35.82


14-12-2019 - ZHK (Neo)Sen-Masters - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Wouter van der Geer HN 40.39 2.07.17


14-12-2019 - Schaatscircuit.nl - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
100
300
500
Stefanie Koot DP 13.68 pr 33.03 pr 50.79 pr


14-12-2019 - NK Lange afstanden 2020 Junioren A/B - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
3.000
Yves Vergeer HA 4.00.86
Okke Mouwen HB 4.20.70


14-12-2019 - Selectiewedstrijd Junioren C Landenwedstrijd - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
500
1.000
Patricia Koot DC 43.09 1.28.25


14-12-2019 - NK Sprint 2020 Junioren A/B - De Meent (Alkmaar)
Naam Categorie
500
1.000
Remco Langemaire HA 38.63 1.19.63


11-12-2019 - Districts Kampioenschappen Afstanden - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
300
500
1.500
Soscha Zuiderduin DA 44.31 2.16.20
Nikita Fredrikze DA 48.99 pr 2.27.67 pr
Rianne Koot DA 44.88 pr 2.21.71 pr
Avery Heemskerk DB 47.22 2.36.78
Tom Leltz HA 26.40 pr 40.09 pr 2.03.71 pr
Joost Blonk HB 27.10 pr 42.53 pr 2.14.89 pr
Luka Fredrikze HB 42.54 pr 2.14.03


08-12-2019 - Baancompetitie Junioren A en B - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.500
Rianne Koot DA 45.17 2.28.36
Avery Heemskerk DB 48.58 2.45.28
Joost Blonk HB 43.01 2.22.30
Luka Fredrikze HB 43.88 2.20.46


08-12-2019 - Selectie en YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
1.000
Patricia Koot DC 42.80 1.26.42
Okke Mouwen HB 10.75 pr 25.42 pr 39.41 pr


08-12-2019 - Baancompetitie Pupillen - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
500
Stefanie Koot DP 54.63 53.83 pr


08-12-2019 - Kennemercup 8 - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
1.500
Aranka Keur DS 47.54 pr 2.31.89 pr


01-12-2019 - Landelijke Selectie NK Lange Afstanden 3000m Jun. A en B - Kardinge (Groningen)
Naam Categorie
3.000
Soscha Zuiderduin DA 4.51.18
Remco Langemaire HA 4.23.10
Okke Mouwen HB 4.11.09 pr


01-12-2019 - Baancompetitie N-S-M / Sprintwedstrijd Jun. AB - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
1.500
Wouter van der Geer HN 41.26 2.09.39
Joost Blonk HB 11.34 28.24 44.13


30-11-2019 - Kennemercup 7 - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
500
3.000
Aranka Keur DS 48.95 5.49.12 pr


30-11-2019 - Landelijke Selectiewedstrijd NK Sprint Jun. A - Kardinge (Groningen)
Naam Categorie
500
1.000
Remco Langemaire HA 39.01 1.16.68


24-11-2019 - Baancompetitie Pupillen - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
300
500
Stefanie Koot DP 34.40 54.55


24-11-2019 - Baancompetitie Jun A Dames - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Rianne Koot DA 5.18.76


24-11-2019 - Selectie en YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Okke Mouwen HB 39.65 1.17.95


23-11-2019 - Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams - Thialf (Heerenveen)
Naam Categorie
500
1.000
Patricia Koot DC 42.96 1.27.37


17-11-2019 - Pupillen 1000 meter - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
1.000
Stefanie Koot DP 1.50.63 pr
Kyenno Fredrikze HP 1.56.72


17-11-2019 - Selectie en YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
1.500
Tom Leltz HA val 2.05.83
Okke Mouwen HB 10.97 25.61 pr 40.21


17-11-2019 - Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. - 11Stedenhal (Leeuwarden)
Naam Categorie
3.000
Remco Langemaire HA 4.07.53


17-11-2019 - Kennemercup 6 - Kunstijsbaan Kennemerland (Haarlem)
Naam Categorie
300
700
Aranka Keur DS 30.09 1.08.97 pr


16-11-2019 - Baancompetitie (Neo)Senioren en Masters - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
3.000
Rianne Heemskerk DN 5.04.46
Wouter van der Geer HN 4.39.03


10-11-2019 - Baancompetitie Pupillen - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
100
300
500
Stefanie Koot DP 14.26 35.47 56.41
Kyenno Fredrikze HP 14.14 34.89 57.61


10-11-2019 - Landelijke selectie 3000m en 1500m - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
1.500
3.000
Yves Vergeer HA 1.55.30 4.02.72
Okke Mouwen HB 4.14.47


09-11-2019 - Baancompetitie Junioren A en B, (Neo)Sen - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Nikita Fredrikze DA 50.94 1.41.14
Rianne Koot DA 46.71 1.34.88
Avery Heemskerk DB 48.58 1.45.34


03-11-2019 - Selectie en YF - De Uithof (Den Haag)
Naam Categorie
500
1.000
Remco Langemaire HA 38.78 1.17.58
Okke Mouwen HB 40.13 1.18.53 pr